Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Ви хочете в школу?

Новини школи

Що таке кібершахрайство та як з ним боротися? Памʼятати про правила кібербезпеки та враховувати всі ризики потрібно завжди, проте сьогодні , як ніколи, це актуально. Адже важливо дбати про свою кібербезпеку.
На скільки ми захищені у просторах інтернету? Які види загроз можуть бути? Як уберегти себе від кібератак? Адже зараз у кіберзлочинців набагато більше можливостей щоб їх здійснювати. Сьогодні у Підберізцівський ліцей : хвилини шкільного життя знову нагадали собі про те, що таке кібербезпека та як захистити себе в інтернеті. Зокрема учні прийняли участь в обговоренні небезпечних ситуацій в мережі інтернет, оцінили стан кібербезпеки в Україні та її вплив у сучасних реаліях.

33 поради з кібербезпеки, що захистять ваші пристрої, інформацію, гроші та нерви

Лекція з кібербезпеки. Безпечний інтернет для дитини та підлітка. Основи кібербезпеки для дітей

БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

28 лютого о 23:34 | Квас І. О. | no comments

Головна мета цього дня — показати єдність українського народу, особливо на тлі війни з Росією.

20 лютого о 19:53 | Пилипів Б. К. | no comments

Учень 3 класу Підберізцівського ліцею - Білик Максим. Авторський вірш "Мрії Журавлика".

14 лютого о 10:15 | Пилипів Б. К. | no comments

Детальніше на нашій сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/pidberzosh

14 лютого о 10:10 | Пилипів Б. К. | no comments

Всі ми скучили за стінами рідного ліцею, але обставини спонукають продовжувати дистанційне навчання.

14 лютого о 10:06 | Пилипів Б. К. | no comments

Вітаємо з перемогою у проекті «Творча громада. Creative people 2030» ученицю 11 класу нашого ліцею Горін Діану-Катерину!!! Бажаємо подальших творчих звершень та досягнення нових висот!!!

14 лютого о 10:03 | Пилипів Б. К. | no comments

Завжди приємно отримувати зворотній зв'язок. Особливо тоді, коли розумієш у яких умовах перебувають хлопці.
Дякуємо вам за звітик. Це дуже цінно.
Хай Бог оберігає

14 лютого о 09:56 | Пилипів Б. К. | no comments

З 31 січня 2024 року, у зв’язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ серед учнів, наш ліцей перейшов на дистанційну форму навчання.

14 лютого о 09:52 | Пилипів Б. К. | no comments

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

14 лютого о 09:39 | Пилипів Б. К. | no comments

Перший тиждень навчання в новому семестрі ознаменувався для нашого ліцею надзвичайно приємною подією - нагородженням переможців та призерів І етапу учнівських олімпіад і Міжнародних мовних конкурсів.

14 лютого о 09:34 | Пилипів Б. К. | no comments

Щиро вітаємо з Днем Соборності України! Обїднаємо наші зусилля, щоб зробити країну щасливою,квітучою та незалежною!

14 лютого о 09:22 | Пилипів Б. К. | no comments

Всесвітній День хліба.
Відзначається щорічно 16 жовтня.
Люди різних національностей завжди дбайливо і трепетно ​​ставилися до хліба як до свого годувальника. Йому відводилося найпочесніше місце на столі, він був і залишається символом життя. А в колишні часи хліб був і головною ознакою достатку в родині і благополуччя в домі.

17 жовтня 2023 о 13:15 | Довгошия Н. В. | no comments

Всесвітній День хліба.
Відзначається щорічно 16 жовтня.

17 жовтня 2023 о 13:15 | Довгошия Н. В. | no comments

"Хліб всьому голова" - кажуть у народі. А звідки він береться? Це питання постало перед нашими найменшими учнями. І ось результат. До Всесвітнього дня хліба створено розмальовку - складанку "Звідки хліб на столі".

16 жовтня 2023 о 12:11 | Довгошия Н. В. | no comments

Для того, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайної ситуації учні ліцею мали можливість ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Представники пожежної частини розповіли: як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.
Щиро дякуємо Підберізцівська сільська територіальна громада, Відділ з питань освіти Підберізцівської сільської ради та співробітникам Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області за захоплюючу та пізнавальну зустріч!

13 жовтня 2023 о 13:26 | Довгошия Н. В. | no comments